Dersler

Dikiş dikmeye nereden başlayacağım diyorsanız, Terzihane’nin atölyedeki özel derslerine ya da Bi Değişik Dikiş Okulu-Youtube kanalındaki derslerine bir bakın.
Aşağıda her yaşa, her seviyeye göre ve her dikiş meraklısı için bir seçeneğimiz var.
Terzihane’de birebir ve özel dikiş dersleri devam ediyor. Ders programlarını inceleyebilir, ilginize ve seviyenize göre birini seçebilirsiniz. Sonra size göre şekillendirip buluşabiliriz. Bi değişik dikiş okulu’nu youtube kanalından da takip edebilirsiniz, dikiş videoları arşivini tıklayabilirsiniz.

Bir değişik online dersler

40’ar dk’lık dört ZOOM dersi içerir. ZOOM dersleri video ve yazılı malzemeyle desteklenir. Anlatım ve uygulama derslerinin üzerine yapılan ödev pratiklerden sonra sorularınız için ek ZOOM dersleri yapılır.

DETAYLAR ve BAŞVURU

En baştan dikiş – 101

İğne, iplik, makas, kumaş ve dikiş makinası ile tanışarak başlıyoruz. Her birinin kendine has inceliklerini, kullanmanızı kolaylaştıracak bilgileri de ekleyerek ilerliyoruz.

DETAYLAR ve BAŞVURU

Biraz ortadan dikiş – 102

Dikiş makinasında hizalı dikebiliyor, makas ve kumaşla da arayı iyi tutuyorsak artık kendi kıyafetlerimizi dikmeyi deneyebiliriz.

DETAYLAR ve BAŞVURU

Bir günlük atölyeler

Giriş niteliğinde, temel bilgileri içeren birkaç konu için bir günlük atölyeler düzenliyoruz.

DETAYLAR ve BAŞVURU

11 – 17 yaş için dikiş dersleri

Dikiş dikmenin parmaklardan omurgaya uyarıcı, onarıcı, zihin açıcı birçok faydasını sıraladığımız çok işe yarar bir atölye bu.

DETAYLAR ve BAŞVURU

Bir parça giysi atölyesi

Dikim aşamalarında daha da özendiğiniz, dikerken aldığı zaman kadar gardırobunuzda asılacağı zamanı da uzatan bir çalışma için keyifli bir atölye.

DETAYLAR ve BAŞVURU

– Online dersler –

Online dersleri izlemek için üzerine tıkla.
YouTube kanalına gitmek için buraya →