Courses

If you are wondering where to start sewing, take a look at Terzihane's private lessons in the workshop or the lessons on the A Different Sewing School-Youtube channel.
We've got something for every age, every level, and every sewing enthusiast below.
One-to-one and private sewing lessons continue at Terzihane. You can review the course programs and choose one according to your interest and level. Then we can shape it according to you and meet. You can also follow A Different Sewing School on the Youtube channel, you can click on the sewing videos archive.

Bir değişik online dersler

40’ar dk’lık dört ZOOM dersi içerir. ZOOM dersleri video ve yazılı malzemeyle desteklenir. Anlatım ve uygulama derslerinin üzerine yapılan ödev pratiklerden sonra sorularınız için ek ZOOM dersleri yapılır.

DETAILS & APPLICATION

En baştan dikiş – 101

İğne, iplik, makas, kumaş ve dikiş makinası ile tanışarak başlıyoruz. Her birinin kendine has inceliklerini, kullanmanızı kolaylaştıracak bilgileri de ekleyerek ilerliyoruz.

DETAILS & APPLICATION

Biraz ortadan dikiş – 102

Dikiş makinasında hizalı dikebiliyor, makas ve kumaşla da arayı iyi tutuyorsak artık kendi kıyafetlerimizi dikmeyi deneyebiliriz.

DETAILS & APPLICATION

Bir günlük atölyeler

Giriş niteliğinde, temel bilgileri içeren birkaç konu için bir günlük atölyeler düzenliyoruz.

DETAILS & APPLICATION

11 – 17 yaş için dikiş dersleri

Dikiş dikmenin parmaklardan omurgaya uyarıcı, onarıcı, zihin açıcı birçok faydasını sıraladığımız çok işe yarar bir atölye bu.

DETAILS & APPLICATION

Bir parça giysi atölyesi

Dikim aşamalarında daha da özendiğiniz, dikerken aldığı zaman kadar gardırobunuzda asılacağı zamanı da uzatan bir çalışma için keyifli bir atölye.

DETAILS & APPLICATION

– Online courses –

To watch online courses, click on them.
To visit the YouTube channel, click here →